PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010232}

42 dni w mroku

42 días en la oscuridad
5,8 1 051
ocen
5,8 10 1 1051
42 dni w mroku
powrót do forum serialu 42 dni w mroku

Uprzedzam ciekawych. Rozwiązania nie ma. Po kilku godzinach, przyznaję niezłego kryminału, scenarzysta i reżyser pokazali nam figę z makiem.
Oglądałam kilka kryminałów gdzie morderca uniknął kary, lub policja nie rozwiązała sprawy, ale widz dowiadywał się na końcu jak to się odbyło i kto był winien.
A tu nic.
Ja tego nie znoszę i gdybym wiedziała, nie obejrzałabym serialu.
Dlatego ostrzegam podobnych do mnie.
Szanuję naturalnie tych, którym to nie przeszkadza, bo serial ogląda się dobrze.
Ja poczułam się oszukana.

Barbarra_Ra

Moze będzie drugi sezon?

ocenił(a) serial na 8
Barbarra_Ra

Ale dać za to 1? Sama napisałaś że był niezły tylko rozczarowało cię zakończenie. Niesprawiedliwa ta ocena

ocenił(a) serial na 7
cob2

Jak opadły emocje, to musze się z Tobą zgodzić. Zmienię tę ocenę.

Barbarra_Ra

ja również się rozczarowałem, bo byłe przekonany, że się dowiemy. Byłem pewien, że zleceniobiorca bo agresji Pisarro na korytarzu zacznie zeznawać.
I powiem więcej - ciągle mi się pojawiała lampka w głowie, że to siostra ją zabiła.
Nie wiem czemu. Może jej czegoś zazdrościła, może coś. Tak tylko gdybałem. Wcześniej myślałem, że ta starsza córka, że nie dogadywała się z Vero.

ocenił(a) serial na 7
Barbarra_Ra

Zwrócił ktoś uwagę dlaczego w dniu zaginięcia bohaterki Mario pyta się jej ile drewna dołożyła do kominka? To samo z policjantem, który napalił w kominku żeby się ogrzać? Wiadomo ciepło leci do góry... a kto był na strychu..

ocenił(a) serial na 9
GonzoBB

Tak, ta kwestia rowniez zwrocila moja uwage. I tak samo zachowanie kiedy "testowal" psa, jakby bal sie ze naprawde znajdzie zwloki zony. Dlatego tez zapewbe nagle przypadkiem ja znalazl.

GonzoBB

Mnie sie wydaje ze moze chodziło o to ze był sknerą? Bo tak samo jak byli w restauracji z rodziną to dzieciom pozwolił cos zamówić a żonie juz nie. Bo w dniu zaginięcia do żony miał pretensje ile wrzuciła do kominka, 3 czy 4 kawałki drewna jakby wlasnie skąpił więcej.

ocenił(a) serial na 8
Barbarra_Ra

Również mnie to rozczarowało. Wiem że twórcy netflixowych produkcji lubią sobie zostawiać "otwartą furtkę" do drugich sezonów, ale w tym przypadku nie widzę sensu. Przyznaję, że miałam moment, w którym zaczęłam myśleć, że to może sama Veronica zleciła temu mężczyźnie swoją śmierć bo w jednym z odcinków widać było jaka jest nieszczęśliwa, a i zabójca dostał pieniądze dużo wcześniej przed jej śmiercią. ALE - czy ktoś z was zwrócił uwagę na ostatnią scenę filmu, w której kręcąc kamerą zachód słońca, na drugim planie pojawia się sylwetka męża? Od razu przypomniała mi się scena, w której też widzieliśmy męską sylwetkę na tle otwartych drzwi tuż przed morderstwem - sylwetki były łudząco do siebie podobne, dlatego zastanawiam się, czy tym małym posunięciem scenarzyści nie dali nam znaku, że to mąż zabił.

iza_jurkiewicz

Albo scenarzyści dali znak, że ojciec był lekko na uboczu w tej rodzinie, a chcąc być w centrum uwagi córek musiał dokonać tego, czego dokonał.

ocenił(a) serial na 5
Barbarra_Ra

Przecież jest to historia oparta na faktycznych wydarzeniach. Twórcy zakończyli ją tak , jak zakończyła się prawdziwą historia.

Barbarra_Ra

Jak można oceniać, ze jest złe zakończenie serialu który jest inspirowany prawdziwymi zdarzeniami??????
To musisz mieć pretensje do Chile a nie netflix

ocenił(a) serial na 7
olcia87

Masz rację, ale Nie wiedziałam, że historia jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Potem doczytałam i zmieniłam ocenę.

ocenił(a) serial na 5
Barbarra_Ra

Możesz podać przykłady tych seriali? Chętnie obejrzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones